بازیکن باتجربه تیم مس سونگون از اینکه هت تریک او در نهایت منجر به پیروزی تیمش در دیدار سخت با صنایع شد، ابراز خوشحالی کرد.
جاوید: این هت‌تریک با برد بیشتر چسبید

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، ستاره شماره یک هفته ششم لیگ برتر از تیم مس سونگون بود. مهدی جاوید، ملی‌پوش باتجربه نارنجی های ارسباران در روزی که همه پیش‌بینی بازی سختی را برای مس می کردند، یک تنه با زدن سه گل در نیمه اول، کار را یکسره کرد تا در نهایت شاگردان تقی‌پور به پیروزی 7-4 در سالن داغ و شرجی فجر بندرعباس برسند.

جاوید در مورد این بازی گفت: با توجه به شناختی که از تیم حریف و جو سالن فجر داشتیم می دانستیم که کار سختی پیش رو داریم. در طول هفته سخت کار کردیم و می دانستیم که چه باید بکنیم. خوشبختانه همان طور که می‌خواستیم شد و در همان نیمه اول کار را یکسره کردیم تا در نیمه دوم با آرامش بیشتری برای حفظ برد تلاش کنیم و در این کار هم موفق بودیم.

او در مورد هت‌تریک در این بازی سخت تاکید کرد: ما یک تیم هستیم و پیروزی با تلاش تک تک اعضای تیم به دست می آید. قطعا زدن سه گل در یک مسابقه سخت با آن شرایط ویژه لذتبخش است ولی چیزی که بیشتر چسبید، زمینه‌سازی این گل‌ها برای پیروزی بود.

ملی پوش مس سونگون در مورد ادامه فصل و پیش بینی خودش از رتبه تیم گفت: این فصل یکی از سخت‌ترین فصل‌های چند سال اخیر است. تیم مدعی کم نیست و فاصله‌ها برخلاف فصل قبل کمتر شده است. از این رو نمی‌توان با قطعیت هیچ چیزی را پیش‌بینی کرد. فقط می‌توانم این را پیش‌بینی کنم که تا آخر فصل، من و هم‌تیمی‌هایم نهایت تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج به کار خواهیم برد.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0