ضعیف، مثل سازمان لیگ فوتسال؛

سازمان لیگ فوتسال در مدیریت تماشاگران ناتوان بوده و به جای حل مساله، صورت مساله را پاک کرده است.
مدیری که توان کنترل هواداران را هم ندارد/صورت مساله را پاک نکنید

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، از برگزاری لیگ برتر فوتسال ۶ هفته گذشته و ناتوانی سازمان لیگ در اداره تماشاگران تیم‌ها در سالن‌های مختلف به طور کامل مشهود است. از ابتدا سازمان لیگ اعلام کرد که تنها ۳۰ درصد ظرفیت سالن‌ها می‌تواند توسط تماشاگران پر شود اما هفته‌ای نبوده که مسوولان تیم‌های مهمان به این موضوع شکایت نداشته باشند. 

نمونه بارز این موضوع نیز در هفته ششم و در دیدار تیم‌های کراپ الوند و گیتی‌پسند اصفهان رخ داد. این اتفاق باعث اعتراض شدید مسوولان گیتی‌پسند شد و حتی بازی در نیمه دوم با تاخیر زیادی انجام شد تا تماشاچیان پشت نیمکت این تیم جابجا شوند.

اما موضوع بدتر از این اتفاق نحوه برخورد و پاسخگویی آرش جابری سرپرست سازمان لیگ است که به طور کل صورت مساله را به جای حل آن پاک کرده است. او در خصوص این اتفاقات اظهار داشت: متأسفانه باشگاه‌ها و هیئت‌های استانی با ما همکاری نمی‌کنند. سازمان لیگ یکشنبه تصمیم نهایی خود را می‌گیرد که لیگ برتر با حضور تماشاگر برگزار شود یا خیر.

با این گفته می‌توان کاملا این موضوع را فهمید که این مدیر فوتسالی توان مدیریت تماشاگران سالن‌ها را نیز ندارد. او با دیدن این مشکل و اعتراض تیم‌ها می‌خواهد باز هم تماشاگران را از حضور در سالن ها محروم کند و جذابیت را از لیگ برتر بگیرد. اتفاقی که اصلا خوشایند هواداران فوتسالی نیست. 

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0