• گروه مطلب:| خبر| ملی|
  • کد مطلب:27589
  • زمان انتشار:پنجشنبه 23 دی 1400-13:46
  • کاربر:.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران که دو قهرمانی جام ملت‌های آسیا و یک مقام سومی جام جهانی برای کشورمان به ارمغان آورد، پیام خداحافظی نوشت.
پیام خداحافظی ناظم‌الشریعه از تیم ملی فوتسال

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، محمد ناظم‌الشریعه در پایان فعالیت خود در تیم ملی فوتسال ایران، متنی به شرح زیر منتشر کرد:

«بسم الله خیر الاسماء
با اهدای سلام و تحیات
احتراماً اکنون که بعد از هفت سال خدمتگزاری در عرصه سرمربیگری تیم ملی فوتسال و کسب موفقیت‌های آسیایی و جهانی، بنا به صلاحدید رئیس محترم فدراسیون فوتبال، بار مسئولیت از دوش اینجانب برداشته شده است، بر خود لازم می‌دانم تا مراتب سپاس و تشکر خالصانه خود را از تمامی کسانی که در تمام این مدت در کسب موفقیت‌های مداوم تیم ملی فوتسال و حمایت از بنده سهیم بودند، اعلام نمایم؛ به ویژه قدردان بزرگوارانی هستم که به من اعتماد نمودند و مسئولیت تیم‌های ملی امید و بزرگسال را علی‌رغم مخالفت‌هایی که از سوی بعضی از دوستان صورت گرفته بود، به بنده سپردند تا بتوانم خدمتگزار کوچکی در روند کسب موفقیت‌های پی در پی سال‌های اخیر، از جمله کسب دو مقام قهرمانی آسیا و مقام سوم جهان و حضور در یک چهارم جام جهانی، انتخاب تیم ملی فوتسال جزو پنج تیم برتر دنیا در دو دوره و ... باشم.

تشکر صمیمانه دارم از همه همکاران بزرگوارم و همه بازیکنان توانمند تیم ملی و همچنین از همه مردم عزیز ایران که در این سال‌ها همیشه و همه جا پشتوانه محکم و حامی بی‌ادعای بنده بودند.

در پایان ضمن تبریک به دوست عزیزم جناب آقای وحید شمسایی، برای ایشان آرزوی توفیق و بهروزی در سمت سرمربی جدید تیم ملی فوتسال ایران را دارم و امیدوارم در راه سخت پیش رو، شاهد موفقیت‌های بیشتر تیم ملی بزرگ و عزیز ایران در عرصه‌های بین‌المللی باشیم.

خداوند مهربان را شاکرم که با لطف بیکران خود، نعمت خدمتگزاری در تیم ملی فوتسال ایران بزرگ را نصیب من نمود تا همیشه و در همه حال، با توکل به قدرت لایزال و بی رقیب او و با توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، بتوانم نقشی هر چند کوچک در موفقیت‌های ورزشی این سرزمین داشته باشم. اکنون با بهترین آرزوها برای عزیزانم و بهترین حال و وجدانی آسوده، ثمره عشق ناب هفت ساله‌ام را به دوستانم می‌سپارم و به لطف پروردگار بی‌همتا، در عرصه‌های دیگر به خدمتگزاری متعهدانه خود ادامه خواهم داد.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0