کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران معتقد است وحید شمسایی توانایی رساندن تیم ملی به مقام‌های آسیایی و جهانی را دارد.
حسن‌زاده: شمسایی می‌تواند در تیم ملی موفق شود

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، علی‌اصغر حسن‌زاده درباره انتخاب وحید شمسایی به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اظهار کرد: امیدوارم آقا وحید در مرحله جدید زندگی‌شان و مثل دوران بازی، در مربیگری تیم ملی هم موفق باشند. من فوتسالم را در کنار آقا وحید در تیم ارم‌کیش قم شروع کردم و ایشان مربی و کاپیتانم بودند. خانواده‌های حسن‌زاده و شمسایی از قدیم باهم ارتباط داشتند و الان هم رفت و آمد خانوادگی دارند.

 

او ادامه داد: آقا وحید پارسال در گیتی‌پسند و قبل‌تر از آن در تیم تاسیسات دریایی مربی من بودند و مطمئنا الان موفقیت آقا وحید، موفقیت فوتسال ایران است و می‌دانیم که مردم فوتسال و ایشان را دوست دارند.

 

کاپیتان تیم ملی فوتسال اضافه کرد: امیدوارم پرچم فوتسال ایران در آسیا و جهان بالا برود چون مردم این تیم را دوست دارند و با بردهای آن خوشحال می‌شوند. برای آقا وحید آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مثل دوران بازی که افتخارات زیادی کسب کردند، الان هم در مسابقات آسیایی و جهانی سربلند باشند و تیم ملی را به موفقیت برساند.

 

حسن‌زاده با بیان اینکه مردم توجه زیادی به فوتسال دارند، ابراز کرد: امیدوار هستم از این به بعد هم در آسیا و جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم چون پتانسیل فوتسالیست‌های ایرانی بالاست. امیدوارم با برنامه‌ریزی دقیق و امکانات خوب نتایج دلخواه تماشاگران را بگیریم و موفق باشیم. نیاز فوتسال ایران برنامه و امکانات خوب است که بنظرم با آمدن آقا وحید امکانات خوبی هم می‌آید چون در هرجا کار کردند، شرایط ایده‌آلی به وجود آوردند و این مسئله می‌تواند به ما کمک کند. امیدوارم آقا وحید بحث فنی را ارتقا بدهد تا در آسیا نو جهان روند خوبی داشته باشیم.

 

او درباره اینکه وحید شمسایی تجربه لازم برای مربیگری در تیم ملی را دارد یا خیر، گفت: آقا وحید سال‌ها در تیم ملی بازی کرده و کاپیتان بوده و در مربیگری هم با تجربه است. در لیگ برتر هم هدایت تیم‌های خوبی را برعهده داشته و به موفقیت‌های زیادی رسیده که این تجربیات در بازی و مربیگری می‌تواند در تیم ملی هم به خود ایشان و کادر فنی تیم کمک کند و به کار بچه‌ها بیاید.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0