تیم فوتسال بنفیکا در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال پرتغال موفق به شکست الکتریکو شد. بردی که همراه با درخشش و گلزنی حسین طیبی نیز بود.
رد پای الماس ایرانی در برد پر گل بنفیکا ؛ توقف ناپذیر

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، حسین طیبی فوتسالیست ایرانی بنفیکا در جریان برتری تیمش مقابل الکتریکو موفق به گلزنی شد

در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال پرتغال، تیم فوتسال بنفیکا در حالی که مثل بازی‌های قبل حسین طیبی را در اختیار داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب به مصاف تیم رده چهارمی الکتریکو رفت.

نیمه اول با شکست ۲ بر یک یاران طیبی به پایان رسید، اما دو دقیقه پس از شروع نیمه دوم بنفیکا کار را به تساوی کشید و لحظاتی پس از آن هم توسط ستاره ایرانی خود موفق شد گل سوم را بزند و از حریف خود پیش بیفتد.

حسین طیبی که هفته قبل در دربی فوتسال پرتغال مقابل اسپورتینگ لیسبون گلزنی کرده بود، در دقیقه ۲۴ دیدار برابر الکتریکو نیز خوش درخشید و توانست پس از مهار توپ با سینه، با یک چرخش تماشایی و شوت محکم دروازه را باز کرد و گل سوم بنفیکا را به ثمر رساند.

در ادامه الکتریکو مجددا کار را به تساوی کشید، اما بنفیکا موفق شد روی پاس طیبی، این بار توسط سینترا به گل برسد و پیش بیفتد و در ثانیه‌های پایانی هم گل پنجم را بزند و کار را تمام کند.

تیم فوتسال بنفیکا در شبی که حسین طیبی دوازدهمین گل فصل خود در لیگ برتر پرتغال را به ثمر رساند، با کسب برتری ۵ بر ۳ مقابل الکتریکو ۳۴ امتیازی شد و با یک بازی و ۸ امتیاز کمتر نسبت به اسپورتینگ صدرنشین، در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0