تیم آکژایک بایترک قزاقستان در مقابل غیرت آلماتی با درخشش سه ایرانی به پیروزی رسید.
غرش یوزهای ایرانی مقابل غیرت قزاقستان/سهم هر لژیونر یک گل

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، در چهارچوب رقایت های لیگ برتر فوتسال قزاقستان، تیم خوش‌آوازه و پرافتخار غیرت در خانه مصاف تیم آکژایک بایترک رفت که با نتیجه ۴ بر ۲ متحمل شکست شد.

تیم بایترک در این بازی با درخشش ستاره‌های ایرانی خود توانست پس از چندسال این تیم مشهور و نامدار قزاقستان و قهرمان ۱۶ دوره از لیگ برتر این کشور و ۲ دوره جام یوفا را از پا درآورد و به بردی پرگل دست پیدا کند.

هادی احمدی ستاره سابق فرش‌آرا و آراز نخجوان که اکنون در بایترک حضور دارد، در این دیدار یک گل و یک پاس گل به ثبت رساند تا نقش پررنگی در پیروزی تیمش ایفا کند.
‌‌
حمیدرضا ره‌انجام بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان نیز که فصل گذشته در تیم راگای تهران و زیر نظر محمد کشاورز سرمربی این تیم بازی می‌کرد توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد، با ثبت یک گل و دو پاس گل در این دیدار بدرخشد.

پیمان حفیظی بازیکن تکنیکی و اسبق تیم گیتی پسند اصفهان هم که تابستان امسال با عقد قراردادی به تیم آکژایک بایترک پیوسته بود، توانست مقابل غیرت یک گل به ثمر برساند تا به این ترتیب سه ستاره ایرانی بایترک پیروزی تاریخی‌ای را مقابل یکی از بهترین تیم‌های باشگاهی فوتسال جهان رقم بزنند.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0