بازیکن راگا شهرری گفت : پس از مصدومیت شروع خوبی داشتم و توانستم به تیم کمک کنم.
نوری : با ارائه یک بازی حساب شده نتیجه گرفتیم / سن ایچ حرف قدرتمندی بود

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، میثم نوری بازیکن راگا شهرری در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : بازی کردن در ساوه و برابر سن ایچ برای هر تیمی دشوار است و ما نیز پیش بینی یک بازی سخت و باکیفیت را داشتیم.

وی افزود : تیم حریف بازی خوبی ارائه کرد اما ما با انجام یک بازی حساب شده توانستیم از سد این تیم قدرتمند عبور کنیم تا به آینده امیدوار باشیم.

نوری با بیان این‌که راگا حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت، اظهار داشت : راگا از عوامل و بازیکنان با کیفیتی بهره می‌برد که با یکدیگر همدل هستیم و بر روی رده های بالای جدول متمرکز شده ایم.

بازیکن راگا شهرری در پاسخ به این سوال که، چه نظری درباره کیفیت لیگ برتر دارید، گفت : لیگ برتر ایران یکی از باکیفیت ترین لیگ های فوتسال دنیاست و از لحاظ فنی شرایط ایده آلی دارد.

نوری تصریح کرد : تمام تیم ها از شرایط فنی خوبی برخوردار هستند و طبق توان خود تلاش می‌کنند اما برخی هزینه های فراوانی انجام دادند و در جدول نیز خود را از سایر تیم ها جدا کردند.

نوری در پایان‌ گفت : امیدوارم بازی به بازی روند صعودی راگا ادامه داشته باشد تا در نهایت به حق خود در جدول رقابت ها برسیم  و از آبروی فوتسال شهرری دفاع کنیم.


میثم نوری که سابقه لژیونر بودن را در کارنامه خود دارد فصل گذشته بعلت مصدومیت از ناحیه زانو در ترکیب راگا قرار بگیرد و این فصل پس از بهبودی کامل، بعنوان یکی از ستاره های راگا در دو پیروزی این تیم نقش بسزایی را ایفا کرد.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0