سرمربی مس سونگون می گوید: در دیدارهایی که به صورت برابر دنبال می‌شد، از لحاظ داوری خیلی مشکل داشتیم.
بیغم: مصدومیت فخیم کارمان را دشوار کرد/یک برزیلی دیگر به جمع ما اضافه شد

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، حمید بی‌غم درباره عملکرد مس سونگون در نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتسال، گفت: ما همیشه روی بازیکنان بزرگ خود برنامه‌ریزی می‌کنیم. مصدومیت فرهاد فخیم کارمان را دشوار کرد، اما تلاش سایر بازیکنان باعث شد از کورس قهرمانی جا نمانیم و آنها جای فخیم را پُر کردند. به جز یکی دو دیدار که در حد تیم خودمان نبودیم، نتایج بسیار خوبی به دست آوردیم و مقابل سن‌ایچ هم با اینکه شکست خوردیم،‌ بازی بسیار خوبی ارائه کردیم.

وی راجع به کیفیت 13 هفته گذشته مسابقات تصریح کرد: چهار تیم در دقیقه 90 تشکیل شدند و ابتدا در حد لیگ برتر نبودند. آنها رفته رفته شکل گرفتند و به سطح سایر تیم‌ها رسیدند. لیگ برتر شرایط بدی نداشت و جنجال‌های کمتری نسبت به فصل گذشته دیده شد، اما همیشه جنجال‌ها در نیم‌فصل دوم بیشتر است. تیم‌ها برای سقوط نکردن و قهرمان شدن، همه کار می‌کنند و همین ممکن است جنجال ایجاد کند.

سرمربی مس سونگون در مورد اعتراض‌ها به قضاوت داوران لیگ برتر خاطر نشان کرد: در دیدارهایی که به صورت برابر دنبال می‌شد، از لحاظ داوری خیلی مشکل داشتیم. ناظران داوری باید در این باره اظهارنظر کنند، اما به نظرم باید فکری به حال داوری شود و این موضوع برای همه تیم‌ها مشکلات زیادی ایجاد کرد. داوران ما سالم هستند و امیدوارم داوری با کلاس یا نظارت بیشتر، شرایط بهتری داشته باشد. باید به داوران شخصیت بدهند و لباس‌های خوبی در اختیار آنها بگذارند یا سفرهای داوران را فراهم کنند.

بی‌غم درباره ورود هواداران به سالن‌ها در هفته‌های گذشته، با وجود ممنوعیت حضور آنها اظهار داشت: ما در هفته آخر در ساری مقابل شهروند بازی کردیم و حدود 50 هوادار به ورزشگاه آمدند، اما هیچ مزاحمتی برای تیم‌ها ایجاد نکردند. اگر فاصله بهداشتی میان هواداران رعایت شود و مزاحمتی ایجاد نکنند، مشکلی وجود ندارد.

وی در مورد فعالیت نقل‌وانتقالاتی باشگاه مس سونگون و اینکه قیمت بازیکن خارجی مس چه تفاوتی با بازیکنان ایرانی‌اش دارد، اظهار داشت: مطمئناً همه بازیکنان خود را حفظ خواهیم کرد. به جز بازیکنی که در میانه فصل به مس پیوست، یک بازیکن جدید برزیلی در پُست رأس به خدمت گرفتیم و باید ببینیم شرایط او چگونه است. ITC این بازیکن صادر و کارهای ایفمارک او انجام شده است. این بازیکنان قراردادهایی در حد سه ماه امضا می‌کنند و از بازیکنان ایرانی ارزان‌تر از آب درمی‌آیند.

سرمربی مس سونگون در پایان گفت:با وجود احترام زیادی که برای ناظم‌الشریعه قائلم، معتقدم در بخش بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتسال باید خون تازه‌ای تزریق کنیم. اصولی کارهای مثبتی در هیئت فوتبال استان خراسان رضوی انجام داد و امیدوارم همین کار را در فوتسال انجام دهد. او باید تزریق این خون تازه را در برنامه‌اش بگنجاند.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0