سرمربی تیم ملی می گوید: اردو برای آینده‌ی فوتسال ما بسیار تاثیرگذار است خصوصا برای جوان‌هایی که فعالیت می‌کنند.
ناظم الشریعه: قبل از اعزام به ایتالیا ۲ اردو برگزار می کنیم/از پتانسیل جوان بودن استفاده خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در گفتگویی رادیویی به صحبت درباره اردوی تیم ملی در ایتالیا و شرایط خود در تیم ملی پرداخت. او اظهار داشت:"در سال گذشته پروتکلی امضا شده که بتوانیم به ایتالیا برویم که انشالله دو بازی با تیم‌ملی ایتالیا داشته باشیم. تیم‌ملی ایتالیا در حال آماده شدن برای مرحله‌ی نهایی جام ملت‌های اروپاست و همچنین جز تیم‌های پرقدرت جهان است که علی‌رغم عدم شرکت در جام‌جهانی، در رنکینگ هشتم جهان است. ما هم به دلیل رو آوردن به جوان‌گرایی بعد از جام‌جهانی و تغییرات اساسی به‌وجودآمده در تیم‌ملی، سعی می‌کنیم با ترکیب مناسبی در این مسابقه شرکت کنیم."

ناظم الشریعه ادامه داد:"علی‌رغم اتفاقاتی که بعد از جام جهانی پیش آمد، تیم با شرایط متفاوت شروع می‌کند. تایم تمرین‌مان خیلی کم است اما بازیکنان در لیگ بازی می‌کنند و انشالله سعی می‌کنیم از پتانسیل جوان بودن بازیکنان استفاده کنیم و همچنین بازیکنان باتجربه را حفظ کنیم و به سوی یک مسابقه‌ی خوب برویم."

او درباره آینده تیم ملی و فوتسال کشور افزود:
‌"به نظر من این اردو برای آینده‌ی فوتسال ما بسیار تاثیرگذار است خصوصا برای جوان‌هایی که فعالیت می‌کنند. اولین مرحله‌ی اردویمان ۱۷ تا ۲۰ام ماه و دومین مرحله ۲۲ام تا زمان اعزام به شهر پروجای ایتالیاست. مرحله‌ی اول اردو را با ۲۰ نفر شروع می‌کنیم و در مرحله‌ی دوم با حضور ۱۶ نفر، نهایتا ۱۴ نفر به شهر پرتای ایتالیا اعزام می‌شوند."
‌‌
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در پایان درباره ادامه حضور خود گفت:"تا پایان سال با تیم ملی قرارداد دارم و برنامه خود را به فدراسیون فوتسال ارائه داده‌ام و مورد تایید آن‌ها قرار گرفته‌است. به هر حال با سرپرست کمیته‌ی فوتسال جناب آقای اصولی صحبت کرده‌ایم و انشالله بعد از بازگشت از ایتالیا یا در همین مدت نیز جلساتی خواهیم داشت و اگر شرایط مساعد و برنامه‌محور باشد، می‌توانیم همکاری‌ای ادامه‌دار داشته باشیم."

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0