سرمربی کراپ الوند ایرانیان گفت : سپاهان همانند سایر تیم ها برای ما قابل احترام است و از بازیکنان و کادرفنی خوبی بهره می‌برد.
اصغری مقدم : برتر بودیم اما نبردیم / به دنبال جذب بازیکن خارجی هستیم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، جواد اصغری مقدم سرمربی کراپ الوند ایرانیان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : متاسفانه پنج بازیکن اصلی تیم با وجود سرماخوردگی برابر سپاهان بازی کردند که همین موضوع ما را با مشکل مواجه کرد.

وی افزود : در شرایطی که با محدودیت بازیکن مواجه بودیم بازی بهتری از تیم میزبان ارائه دادیم و موقعیت های زیادی داشتیم که متاسفانه تبدیل به گل نشدند، سپاهان نیز از تک فرصت هایی که داشت استفاده کرد و دو گل به ثمر رساند.

اصغری مقدم با بیان این‌که داوری در مجموع بد نبود، بیان کرد : داوران چند اشتباه تاثیر گذار داشتند که فیلم این صحنه ها را منتشر خواهیم کرد اما در نهایت به آن ها خسته نباشید عرض می‌کنم.

سرمربی کراپ الوند ایرانیان در پاسخ به این سوال که، چه برنامه ای برای جذب بازیکن دارید، اظهار داشت : کراپ نیاز به تقویت دارد و قطعا به دنبال جذب بازیکن هستیم، همچنین باشگاه برای جذب بازیکن خارجی اقدام خواهد کرد تا تیم را برای نیم فصل دوم آماده کنیم.

اصغری مقدم در پایان تصریح کرد : برخی از بازیکنان نتوانستند انتظارات ما را برآورده کنند که در نیم فصل از جمع ما جدا خواهند شد، در نیم ادامه لیگ با تمرکز بیشتری برای موفقیت تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:1