مربی تیم فوتسال کراپ الوند گفت: برابر سپاهان مالیکت بازی در بیشتر لحظات در دست تیم ما بود و فرصت‌های زیادی بر روی دروازه سپاهان ایجاد کردیم که متأسفانه از آن‌ها استفاده نکردیم.
لطفی: از فرصت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم/ داوری بازی مشکلی نداشت

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، مهرداد لطفی پس از تساوی تیمش مقابل سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مالیکت بازی در بیشتر لحظات بازی در دست تیم ما بود و فرصت‌های زیادی بر روی دروازه سپاهان ایجاد کردیم که متأسفانه از آن‌ها استفاده نکردیم.

وی تصریح کرد: در روزی که بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم دروازه‌بان اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و گلر دوم تیم نیز با مصدومیت بازی را دنبال می‌کرد. در روزی که می‌توانستیم برنده دیدار باشیم متأسفانه بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید.

لطفی درباره داوری این دیدار گفت: به عنوان شخصی که سال‌ها در فوتسال تجربه دارم اشتباهات داوری و نقض قوانین در برخی از دیدارها بازیکنان را عصبی می‌کند. در مجموع داوری این دیدار خوب بود و قضاوت درباره صحنه‌های این بازی را به کارشناسان داوری می‌سپاریم.

در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال تیم‌های سپاهان اصفهان و کراپ الوند به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0