هفته هشتم لیگ برتر فوتسال کشور با برگزاری پنج دیدار آغاز شد.
بی احترامی به خبرنگاران در اصفهان!/ گیتی پسند بازهم حاشیه آفرید

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، نقش مهم رسانه‌ها در قرن ۲۱ بر کسی پوشیده نیست و حتی نیازی نیست که در خصوص آن مقدمه‌ای بنویسیم و یا به تبیین آن بپردازیم اما شوربختانه در ورزش ایران همچنان رسانه و اصحاب آن نه تنها مورد احترام قرار نمی‌گیرند بلکه به آن‌ها بی‌احترامی هم می‌شود.

روز گذشته در دیدار دو تیم‌ گیتی‌پسند اصفهان و ملی‌حفاری اهواز در لیگ برتر فوتسال، مدیران باشگاه اصفهانی جایگاه ویژه خبرنگاران را به بنر تبلیغاتی اختصاص دادند.

این اقدام باشگاه گیتی‌پسند نادیده انگاشتن وظایف اصحاب رسانه به شمار می‌رود و بی‌احترامی محض به خبرنگارانی است که وظیفه پوشش بازی و اخبار آن را دارند. باشگاه گیتی‌پسند باید بداند که خبرنگاران در همه حال سزاوار احترام هستند و جلوگیری آن‌ها از انجام وظیفه‌ی این قشر که در ورزش ما نقش پررنگی دارند، به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

انتظار می‌رود باشگاه بزرگی همچون گیتی‌پسند که لقب فرهنگی را یدک می کشد ضمن احترام و عذرخواهی از خبرنگاران، از تکرار دوباره‌ی این اقدام جلوگیری کند و در هفته‌های بعدی اجازه‌ی انجام وظیفه به اصحاب رسانه را بدهد چرا که یکی از اصول حرفه‌ای باشگاه‌داری احترام به جایگاه هر فرد در ورزش است و خبرنگاران از مهمترین ارکان ورزش محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0