تیم گیتی پسند اصفهان با هدایت محمد کشاورز کاپیتان سابق تیم ملی عملکرد بسیار خوبی را در شش هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال کشور از خود نشان داده است.
بی حاشیه و موفق مثل کشاورز / کاپیتان در مسیر درست

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، گیتی پسند اصفهان به عنوان یکی از شناخته ترین باشگاه های فوتسال آسیا در چهار سال گذشته همواره در راه قهرمانی ناکام بوده است.

علاوه بر ناکامی در راه قهرمانی، آن‌ها حواشی فراوانی داشتند و از جایگاه اخلاق گرای همیشگی خود در مقطعی نیز خارج شده بودند.

ابتدای این فصل اصفهانی ها سکان هدایت تیم خود را به محمد کشاورز کاپیتان سابق گیتی پسند و تیم ملی سپردند تا فصل را با مرد اخلاق و محبوب فوتسال کشور آغاز کنند.

 با گذشت شش هفته از مسابقات لیگ، شاگردان کشاورز با دیکته کردن بازی خود به سایر تیم ها و به توپ بستن دروازه آنها ۳۳ گل بثمر رسانده اند.

قرمزپوشان در خط دفاعی نیز با دریافت ۸ گل وضعیت خوبی دارند که این موضوع نشان از توانایی فنی این تیم دارد و آینده خوبی را میتوان برای آنها متصور بود.

در هفته ششم مسابقات لیگ برتر روز گذشته گیتی پسند با نتیجه پرگل ۹ بر ۲ مقابل فردوس قم به پیروزی رسید که یکی از نکات مهم و مثبت آن جوانگرایی و بها دادن به جوانان همانند سایر دیدارها توسط محمد کشاورز بود.

کشاورز با میدان دادن به جوان ها نشان داده در روزهایی که فوتسالی ها تنها صحبت از جوانگرایی می‌کنند وی عزم خود را برای جوانگرایی جزم کرده و به آن جامه عمل پوشانده است.

به هر صورت فارغ از کسب هر نتیجه ای برای گیتی پسندی ها، کاپیتان سابق تیم ملی با ساختن تیمی با اخلاق و همچنین با میدان دادن به جوان ها روند بسیار درستی را در پیش گرفته است.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0