سالهاست که فوتسال بدست غیرفوتسالی ها اداره می شود و این موضوع آسیب های زیادی به این رشته پر طرفدار وارد کرده است.
درخواست خانواده فوتسال از عزیزی خادم : کلید نجات فوتسال در دستان مدیری فوتسالی باشد

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، پیش از برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال مهرداد سراجی رییس کمیته فوتسال رسما به دلیل مشغله کاری در باشگاه سایپا و... از ریاست این کمیته استعفا داد.

 این استعفا با موافقت عزیزی خادم ریاست فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رئیسه روبرو شد و سراجی رسما از کمیته فوتسال خداحافظی کرد تا این رشته پرطرفدار و پرافتخار توپی کشور بار دیگر بدون مدیر و کمکی راه جام جهانی 2021 لیتوانی شود.

 حال بعد از حذف تیم ملی فوتسال از رقابتهای جهانی خبرهای به گوش میرسد که  مهرداد سراجی رئیس چند ماهه کمیته فوتسال که خودش به دلیل مشغله کاری استعفا داده مجددا به دنبال راضی کردن عزیزی خادم و اعضای هیات ریسه فدراسیون است که مجددا به ریاست کمیته فوتسال برگردد.

 سوالی که مطرح است؟ آیا مدیری که در شرایط حساس سخت که تیم ملی به وی احتیاج داشته ( حضور در جام جهانی لیتوانی)، استعفا داده مجددا میتوان به وی اعتماد کرد؟  آیا این فرد صلاحیت این را دارد که مجددا سکان هدایت فوتسال کشور را به وی سپرد؟ ایا حذف تیم ملی در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی  را نمی توان به عملکرد ضعیف چند ماهه و استعفای وی در آن برهه از زمان دانست؟

 فدراسیون فوتبال و شخص عزیزی خادم این بار باید تصمیم درستی را  برای سکان هدایت این رشته پرافتخار و پرطرفدار توپی اتخاذ کند و سکان هدایت فوتسال را به کسی واگذار کند که دلسوز و خاک خورده این رشته باشد. همچنین باید یک مدیر فوتسالی انتخاب کند که بتواند این کشتی به گل نشسته را مجددا به حرکت در آورد. نه فردی را انتخاب کند که در بدترین شرایط ممکن و در لحظات حساس به دلیل مشغله کاری از مدیریت فوتسال کشور استعفا داده است.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0