بازیکن تیم ملی پس از بی توجهی به سرمربی تیم ملی اخراج شد.
اخراج سنگ سفیدی بهترین تصمیم ناظم الشریعه بود

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، تیم ملی فوتسال ایران در حالی مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ مقابل قزاقستان را واگذار کرد که علاوه بر عدم استفاده اجباری از حسین طیبی و فرهاد فخیم بخاطر آسیب‌دیدگی، محمدرضا سنگ‌سفیدی دیگر بازیکن تیم هم بنابر تصمیم سید محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی ایران در فهرست قرار نگرفته بود.

شماره ۶ تیم ملی فوتسال ایران در نیمه اول دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی مقابل ازبکستان حدود ۱۲ دقیقه در زمین حضور داشت، اما پس از اینکه در یک صحنه تعویض شد در یک حرکت غیر اخلاقی با ناراحتی از کنار سرمربی تیم گذشت و با او دست نداد و روی نیمکت نشست.

این اتفاق در حالی در جلوی دوربین های تلویزیونی رخ داد که چنین حرکتی غیر اخلاقی در شان و شخصیت تیم ایران و فرهنگ کهن این کشور نبوده و بازیکنی که بعنوان نماینده ایران در مجامع بین المللی به میدان می رود بایستی یک الگو از فرهنگ ناب محمدی باشد.

پس از این حرکت زشت، ناظم‌الشریعه، سنگ‌سفیدی را از لیست بازی مقابل قزاقستان کنار گذاشت.

یکی از کارشناسان فوتسال که خواست نامش فاش نشود در این رابطه به خبرنگار ما گفت: در اینمورد ناظم الشریعه بهترین تصمیم را گرفت و اگر غیر از این بود بایستی به خیلی از او شک کرد، چرا که بازیکن در این سطح نباید دست به چنین کاری بزند، بنظر من حتی اگر سنگ سفیدی در این بازی حضور هم داشت بازهم ما بازنده دیدار بودیم.

وی تصریح کرد: اگر ناظم الشریعه از این عمل چشم پوشی می کرد الان این حجم از انتقادات دو برابر بود.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0