مشاور پزشکی عزیزی خادم اظهار نظر عجیبی در خصوص عدم حضور مسئولان فدراسیون در مراسم بدرقه ملی پوشان فوتسال کرده است.
پاک کردن صورت مسئله توسط پزشک فدراسیون فوتبال/تبعیض و دوگانگی عجیب در حوزه مدیریت عزیزی خادم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، تیم ملی فوتسال که پرچمدار فدراسیون فوتبال در مسابقات بین المللی است و عنوان سومی جهان هم در کارنامه درخشان این تیم آنهم با یک مربی ایرانی دیده می شود برای حضور در جام جهانی مورد کم لطفی مسئولان فدراسیون قرار گرفت و با تدارکاتی ضعیف و کاملا غریبانه به لیتوانی محل برگزاری مسابقات جام جهانی سفر کرد.

پس از انتقادات زیاد از مسئولان فدراسیون در خصوص حضور نیافتن در مراسم بدرقه، دکتر امین نوروزی مشاور پزشکی رئیس فدراسیون و مدیر پزشکی تیم های ملی در اظهار نظری عجیب به دفاع از مسئولین فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت: دلیل عدم حضور مسئولان در مراسم بدرقه ملی پوشان فوتسال رعایت شرایط کرونایی و قرنطیه تیم ملی بوده است.

اینکه نوروزی چنین صحبتی انجام داده جای شکی نیست که قطعا این عمل او پاک کردن صورت مسئله بوده تا بتواند عدم حضور رئیسش را به کرونا ربط دهد اما این پزشک فدراسیون فراموش کرده که روز چهارشنبه و زمانی که رئیس فدراسیون می بایستی در کمپ تیم های ملی حضور می یافته تعدادی از خبرنگاران در این محل مشغول تهیه گزارش از تمرین ملی پوشان فوتسال بوده اند. چرا آن زمان از حضور خبرنگاران و یا... جلوگیری بعمل نیامد.

و اینکه چند هفته پیش و در اوج شیوع پیک پنجم کرونا، در محل کمپ تیم های ملی مراسمی جهت معرفی اسپانسر تیم ملی فوتبال با حضور افراد زیادی از جمله سرمربی تیم ملی فوتبال و مسئولان هواپیمایی زاگرس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون برگزار و چنان جشنی برای تبلیغات اسپانسر خود و معرفی هواپیمایی زاگرس با حضور رسانه ها برپا کردند که در نوع خودش بی نظیر بود، این پزشک باید پاسخ دهد چگونه در اوج شیوع کرونا جشن معرفی اسپانسر مانعی ندارد اما برای چند دقیقه بدرقه ی تیم ملی فوتسال آنهم در محل تمرینشان کرونا مشکل ساز می شود؟

سوال دیگری که باید مشاور پزشکی رئیس فدراسیون پاسخ دهد این است که روز بدرقه، رئیس فدراسیون در ایران حضور نداشته و چگونه است که وی به عزیزی خادم پیشنهاد داده که به دلیل شیوع کرونا مراسم بدرقه ملی پوشان باید لغو شود.

در روز بدرقه عزیزی خادم در قطر مشغول گرفتن عکس یادگاری با اینفانتینیو رئیس فیفا بوده که نشان می دهد تنها دغدغه ریاست فدراسیون عکس یادگاری بوده نه بدرقه ملی پوشان فوتسال!

از طرفی اگر واقعا مسئولان فدراسیون بخاطر شرایط کرونایی دلسوز ملی پوشان بودند چرا بجای استفاده از پرواز معمولی تا لیتوانی، مثل فوتبالی ها از پرواز چارتر برای آنها استفاده نکردند؟

سوال مهم دیگر که باید رئیس فدراسیون پاسخ دهد این است که مگر هواپیمایی زاگرس اسپانسر تیمهای ملی در فدراسیون نیست؟ چگونه است که ملی پوشان فوتبال با پرواز چارتر جا به جا می شوند اما ملی پوشان فوتسال با هواپیمای عمومی؟ آیا مسافت قطر نزدیکتر است یا لیتوانی؟

البته قصد جسارت و توهین به هیچ کسی به خصوص ملی پوشان فوتبال که همیشه باعث افتخار ایران عزیز بوده اند را نداریم و بحث ما تبعیض و دوگانگی عزیزی خادم رئیس  فدراسیون فوتبال در حوزه مدیریتی اش است.

قبل از بازی های تورنمنت بین المللی تایلند عزیزی خادم طی تماس تلفنی به کادر فنی و ملی پوشان فوتسال اعلام می کند که در صورت قهرمانی به آنها پاداش دهد اما بعد از قهرمانی در چرخشی ۳۶٠ درجه منکر این صحبت و قول پاداش میشود.این موضوع هم یکی از شاهکارها و دوگانگی های مدیریتی رئیس فدراسیون فوتبال است.

 عزیزی خادم در طول مدت حضورش در فدراسیون همیشه به فوتسال مانند بچه سرراهی نگاه کرده و هیچگاه تلاش نکرده تا شرایطی درخور پرچمدار فدراسیونش برای فوتسالی ها فراهم کند.

همانطور که ناظم الشریعه هم در استوری اینستاگرامش گفته بود بازیکنان تیم ملی فقط خدا را دارند امیدواریم به لطف خدا فوتسال بازهم در سایه کم لطفی مدیران مقام ارزشمندی را کسب کند.

امیدواریم که مشاور پزشکی ریاست فدراسیون فوتبال همیشه منعفت همه را در نظر بگیرد و تنها برای پیشرفت فوتبال و فوتسال تلاش کند و با صراحت واقعیتها را بیان کند.

به امید موفقیت ملی پوشان فوتسال در بازیهای جام جهانی 2021 لیتوانی.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:1


مربی فوتسال جمعه 19 شهريور 1400-22:40

تبعیض در فدراسیون فوتبال از بدیهیات بوده و جای تعجب نداره فوتسال همیشه مظلوم بوده. مطلب شما بسیار بجاست اما گوش شنوایی نیست. پاسخ