پیشکسوت ارزنده فوتسال کرونا را شکست داد.
بازگشت پدر فوتسال ایران به میادین ورزشی

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، حملات عصبی معمولا زمانی رخ می‌دهند که یک شخص تحت فشار‌های زیادی باشد و برای چیزی که قلبش برای آن می‌تپد، استرس زیادی را متحمل شود.

 حسین شمس که به جرات می توان گفت پدر فوتسال ایران و حتی آسیاست مدتی را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان  بستری بود.

وی روز گذشته توانست با شکست این بیماری منحوس از بیمارستان مرخص شود و این خبر خوشی بود که برای فوتسال ایران و آسیا و حتی جهان مخابره شد.

هیچ کس هنوز بعدازظهر تلخِ جام‌جهانی فوتسال ۲۰۰۸ را ، هرگز فراموش نمی‌کند. در مرحله دوم گروهی، تیم ملی فوتسال برای صعود به مرحله بعدی رقابتها نیاز داشت تا ایتالیای قدرتمند را شکست دهد و به جرات می توان گفت این یک بازی پر استرس و پربرخوردی برای ملی پوشان فوتسال کشورمان و کادر فنی بود.

در این بازی حساس در لحظاتی که تیم ما ۴ بر ۳ پیش بود حسین شمس سرمربی تیم ملی به دلیل استرس و فشار و غیرت ملی که در وجودش بود دیگر نتوانست روی پاهایش ایستادگی کند و به کمک پزشکان احتیاج پیدا کرد.

در نهایت این دیدار با تساوی ۵بر۵ به پایان رسید و تیم ملی کشورمان با توان شایستگی زیاد از حضور  و صعود به نیمه‌نهایی جا ماند.

پدر فوتسال ایران آن زمان چنان کاری با تیم ملی کرد که تمام دنیا روی فوتسال ایران حساب ویژه ای باز کردند و از آن مقطع به بعد  همه دنیا نگاه دیگری به فوتسال ایران داشتند؛ نگاهی که به لطف وجود حسین شمس تغییر پیدا کرد، مردی که باید گفت بدون شک نام پدر فوتسال ایران و حتی آسیا، برازنده اوست.

خبر ابتلای حسین شمس به کرونا،  تمام جامعه ورزش به خصوص فوتسال جهان را مورد تاثیر خود قرار داد و بزرگان فوتسال دنیا هر یک برای سلامتی این پیشکسوت پیام تصویری به کل رسانه های جهان مخابره و آرزوی سلامتی برای وی داشتند.

این پدر مثل پدران دیگر سرزمین مان آنقدر نگران خانواده فوتسال بود که در آستانه‌ی جام‌جهانی برای بی‌توجهی های مسئولان فدراسیون فوتبال غصه می‌خورد. جای شکرش باقی است که در مهین اسلامی ما چنین پدران دلسوزی وجود دارند و از خدای بزرگ برای تمامی آنان و علی الخصوص پدر مهربان و دلسوز فوتسال ایران آرزوی سربلندی و سلامتی داریم.

انتهای پیام/مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0