مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان گفت : در فوتسال بانوان کارمان سخت تر شده است.
مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان: کارمان در فوتسال بانوان سخت‌تر شده است

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، احمد پارو درباره قهرمانی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان در لیگ برتر کشور، اظهار کرد: امسال در شورای عالی ورزش‌مان برای سه تیم‌مان هدف‌گذاری کرده بودیم که در ابتدا جزو چهار تیم باشند و اگر شرایط باشد روی سکو بروند یا به قهرمانی برسند که در دو تیم بسکتبال آقایان و بانوان‌مان نتوانستیم به قهرمانی برسیم و عنوان چهارمی را کسب کردیم. اما تلاش کردیم از تیم فوتسال بانوان بیشتر حمایت کنیم و خوشبختانه بازیکنان این تیم نیز تلاش داشتند و از طرفی هم با شگفتی‌سازی حفاری در بازی حساس با تیم سایپا، توانستیم به مقام قهرمانی برسیم و خوشبختانه جام در خوزستان ماند.

وی در ادامه درباره حمایت از تیم‌های این باشگاه از نظر مالی نیز گفت: باشگاه پالایش نفت آبادان هر سال این رویه را  دارد که از نظر مالی تیم‌های خود را حمایت کند و همیشه پرداخت‌ها به موقع و به صورت تمام و کمال بوده است. البته در دو سه سال اخیر با توجه به شرایطی که داشتیم و این‌که با کاهش بودجه مواجه بودیم، مشکلاتی داشتیم اما تلاش کردیم در ابتدا تیم‌هایمان را حفظ کنیم که خدا را شکر این  مهم اتفاق افتاد. ۹ تیم در رده‌های قهرمانی کشور داریم که البته دو تیم بسکتبال آقایان و بانوان و فوتسال بانوان باشگاه، تیم‌هایی هستند که مردم بیشتر روی این تیم‌ها تمرکز دارند و ما هم تلاش کردیم تیم فوتسال بانوان را ویژه ببینیم که به قهرمانی برسد که خوشبختانه به همین صورت هم شد. البته در سایر رشته‌های‌مان هم مثل بسکتبال آقایان عنوان قهرمانی را تجربه کرده‌ایم. در هر صورت تلاش کرده‌ایم در سایر رشته‌ها نیز هم تیم‌ها حفظ شوند و هم به مقام برسیم. امسال هم در بخش بودجه مشکلاتی داشتیم اما با کمک نمایندگان مجلس و نگاه خوب مسئولان پالایشگاه و وزارت نفت، بودجه خوبی اختصاص داده شد و تلاش کردیم این قضیه را مدیریت و روی تیم‌هایمان سرمایه‌گذاری کنیم که خوشبختانه در فوتسال قهرمان شدیم. 

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا برای همکاری با خانم علوانی در فصل بعدی مسابقات صحبتی شده است؟ عنوان کرد: هنوز صحبتی نشده است و البته برنامه‌ریزی‌مان را کرده‌ایم و باید آن را به شورای عالی ورزش شرکت ببریم و با آن‌ها درباره برنامه‌ها صحبت کنیم. قطعا کار ما سخت‌تر شده است زیرا احتمالاً تیم فوتسال‌مان باید در مسابقات آسیایی هم شرکت کند. زیرا طی صحبتی که با مسئولان فدراسیون داشتیم گویا تیم فوتسال هم مانند تیم فوتبال بانوان سیرجان در مسابقات آسیایی شرکت خواهد کرد و به همین دلیل باید در شورای عالی ورزش این موضوعات مطرح شود و در خصوص بودجه، برنامه‌ریزی کنیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0