مربی کرمانی فصل گذشته گهرزمین که تا مرز سقوطبا این تیم پیش رفت در مقام کارشناس انتقادات عجیبی را علیه باشگاه بیان می کند.
حکایت عجیب مربی ایی که تیمش به لطف رای انضباطی سقوط نکرد/بیان خلاف واقعیت تیکدری نژاد علیه گهرزمین

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، تیم گهرزمین سیرجان پس از حضور در فوتسال برای دومین سال پیاپی نتوانست به لیگ برتر صعود کند.

سیرجانی ها در سال اول حضور با استفاده از مجید تیکدری نژاد مربی بومی و کرمانی خود با هزینه های زیاد دچار حواشی فراوانی بودند که حتی در مقطعی بازیکنان تیم با مراجعه به مدیریت باشگاه گلایه های شدیدی از مدیریت و دانش فنی مربی خود داشتند و با وساطت مدیرعامل باشگاه، فصل را به هرنحوی که بود به پایان رساندند و علی رغم داشتن بازیکنان شاخص به لطف رای کمیته انضباطی از سقوط به لیگ دسته دوم نجات یافتند.

تیکدری نژاد در فصل گذشته با شعار بومی گرایی در لیگ شرکت کرد اما آنچه در پایان در کارنامه خود باقی گذاشت با واقعیت فاصله ی زیادی داشت و با یک حساب سر انگشتی میانگین بازی بازیکنان بومی این تیم بجز ستاره های سیرجانی همچون حسین حیدری، بهروز اسدی و رضا عبدالله پور جمعا در طول فصل به ده دقیقه نرسید.

مدیران باشگاه گهرزمین در فصل جاری با توجه به تجربه بد سال قبل با حضور مربی بومی، حسین افضلی مربی سرشناس فوتسال را بعنوان سکاندار تیم خود معرفی کردند.

افضلی با جذب بازیکنانی اعم از جوان و با تجربه که سابقه حضور در لیگ برتر را در کارنامه داشتند راهی مسابقات لیگ شد.

وجود مصدومیت و مبتلا شدن بازیکنان به کرونا روزهای سختی برای گهرزمین رقم خورد و در مرحله گروهی با ۸ پیروزی، ۳ تساوی و یک باخت این تیم با بدشانسی نتوانست به مرحله بعد صعود کند.

حال پس از عدم صعود این تیم، تیکدری نژاد در اقدامی عجیب در فضای مجازی در مقام کارشناس برآمده و تا می تواند مجموعه گهرزمین و فوتسال سیرجان را نقد می نماید نقدی که بنظر می رسد از روی دلسوزی نبوده و فقط بخاطر تخریب و دلسرد کردن مدیران این باشگاه به طور هدفمند برنامه ریزی شده است و الا مربی ایی که خود تا آستانه سقوط پیش رفته و به لطف رای کمیته انضباطی در لیگ ماند چه دلیل دیگری را می توان برای این اقدامش متصور شد؟

تیکدری نژاد پس از پایان دوران بازیگری در هیچ تیمی سمت مربیگری را تجربه نکرده بود و به یکباره بعنوان یک مربی جوان و با حمایت مدیران گهرزمین، لیگ دسته اول را تجربه کرد که صحبت هایش پس از جدایی از گهرزمین باعث شده در استان کرمان هم هیچ باشگاهی نام وی را حتی بعنوان گزینه ی مربیگری به زبان نیاورد.

به هرحال باشگاه گهرزمین در این مدت کم از نظر زیر ساختی به یکی از بهترین باشگاه های کشور تبدیل شده و در صورت حضور در لیگ برتر می تواند نقش بسزایی را در توسعه و پیشرفت فوتسال ایفا نماید و این نقدهای بچگانه و غیر کارشناسی نمی توانند ذره ای خدشه به تصمیمات مدیران باشگاه وارد کند.


امید است کسانی که در مقام کارشناس بر می تابند منافع شخصی خود را در این مقام به زبان نیاورند و حداقل کسانی کارشناسی کنند که جایگاه مورد قبولی در فوتسال از نظر کارشناسی داشته باشند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0