دروازه‌بان تیم‌ملی فوتبال ساحلی از حضور گسترده مردم خصوصا جامعه ورزشی در انتخابات خرداد ماه با هر نوع گرایش فکری و سیاس را بخشی از وظیفه ملی و ادای دین نسبت به نظام و انقلاب یادکرد و گفت: ورزشکاران ، قهرمانان و مدال‌آوران باید با مشارکت فعال در این عرصه نقش تاریخی خود را ایفا کنند.
بهزادپور:حضور در انتخابات با هرنوع سلیقه سیاسی ادای دین به نظام است

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، حمید بهزادپور با بیان اینکه تاکنون جامعه ورزشی و ورزشکاران در انتخابات‌ گذشته بر اساس وظیفه ملی و دینی در پای صندوق های رای حضور یافتند ،افزود: همه مردم در قبال سرنوشت خود و آینده کشور مسوولیت دارند و یکی از مهمترین آنها حضور فعال در شعبه های اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در این دوره است .

وی با بیان اینکه دشمنان همواره برای جلوگیری از حضور مردم در این عرصه به انواع توطئه‌های فرهنگی و تبلیفاتی متوسل می شوند، ادامه داد: با وجود تمامی ترفندهایی که علیه ملت و کشور از سوی دشمنان در ۴۲ سال گذشته صورت گرفت ولی ملت آگاه بدون توجه به آنها در انتخابات همکاری خوبی داشت.

این ملی‌پوش یزدی عضو تیم ملی فوتبال ساحلی کشور تصریح کرد: خواست اصلی آمریکا و دشمنان فقط کم‌رنگ برگزار شدن انتخابات خرداد ماه سال ۱۴۰۰ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی است،مردم باید برای نشان دادن علاقه خود به کشور و موفقیت و عزت ایران در عرصه منطقه ای و بین المللی پای صندوق‌های احذ رای حاضر شوند.

بهزادپور یادآور شد: هر رای موجب عظمت و سعادت ملت و کشور در برابر توطئه‌های اقتصادی، فرهنگی و روانی دشمنان است  و هر فردی دل در گرو آبادانی این کشور و سربلندی فرزندان خود دارد با احساس وظیفه بیش از گذشته به صورت حماسی رای  می دهد.

به گفته وی روز ۲۸ خرداد بر خلاف میل دشمنان به روز همبستگی ملی همه اقشار و دلسوزان ایران اسلامی و به روز ذلت و شکست اهداف دشمنان تبدل می‌شود و شاهد خلق حماسه ای بزرگ و ماندگار در تاریخ نظام و انقلاب اسلامی خواهیم  بودمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0