کارنامه موفق سازمان لیگ؛

 شیوع بیماری کووید ۱۹ در سطح جهان برگزاری مسابقات رشته های مختلف ورزشی را با مشکلات بسیار زیادی مواجه کرد.
جابری، شوالیه خستگی ناپذیر فوتسال

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، رشته پر هیجان فوتسال با کسب مقام های متعدد در آسیا و جهان هواداران زیادی را در ایران بسمت خود سوق داده است.

آنچه مسلم است برای موفقیت در عرصه های بین المللی بایستی لیگ های داخلی به خوبی برگزار شوند تا در نهایت بتوان تیم ملی قدرتمندی را وارد رقابت های آسیایی و جهانی کرد.

پس از گسترش بیماری کرونا در ایران و جهان مسابقات رشته های مختلف ورزشی در سطح کشور به مدت چندماه تعطیل شد و فوتسال به عنوان اولین رشته ورزشی فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز تا زمینه‌ساز شروع دوباره ورزش در کشور باشد.

سازمان لیگ فوتسال ابتدا توانست رقابت‌های فصل گذشته را به اتمام برساند و با محدودیت‌های موجود برنامه‌ریزی مناسبی را برای برگزاری مسابقات فصل جدید طراحی کرد.

مسابقات فوتسال در تمامی سطوح و رده ها در فصل ۱۴٠٠_۱۳۹۹ بدون هیچ وقفه ای و با نظم خاصی از نیمه دوم سال ۱۳۹۹ استارت خورد و تمام تیم ها با رعایت پروتکل های بهداشتی در مسابقات حضور یافتند، در حال حاضر پس از گذشت چند ماه اکثر مسابقات لیگ ها به پایان رسیده و تعدادی نیز رو به پایان است.

پر واضح است برگزاری چنین حجمی از مسابقات آنهم در کشوری که سومی جهان را یدک می کشد نیازمند مدیریتی هوشمندانه بوده که آرش جابری و همکارانش در سازمان لیگ با تلاش های شبانه روزی بخوبی از عهده ی آن بر آمدند و صحبت های مدیران عامل باشگاهها، سرمربیان، سرپرستان و بازیکنان گواه بر این موضوع است.

به هر صورت امیدواریم فدراسیون نشین ها هم قدردان مدیران زحمتکش فوتسال باشند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0