هفته پایانی مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت برگزار خواهد شد.
ناکامی بزرگ در انتظار پرهزینه ترین تیم تاریخ فوتسال ایران!

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، پرونده لیگ برتر فوتسال کشور روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه بسته خواهد شد، لیگی که با طعم کرونا آغاز و پس از دست و پنجه نرم کردن با این بیماری منحوس به پایان خواهد رسید.

 مس سونگون به عنوان صدرنشین جدول رده بندی مسابقات از شانس بسیار بالایی برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی خود برخوردار است.

آنچه که در لیگ امسال زبانزد عام و خاص شد حضور ستاره های فوتسال کشور در تیم گیتی پسند بود که وجود هرکدام در سایر تیم ها به تنهایی می توانست پازل قهرمانی را چند قطبی کند.

گیتی پسند طی سال‌های گذشته همواره با صرف هزینه های فراوان به دنبال کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر بوده اما در طول ۱۱ سال حضور، فقط ۲ بار آنهم در غیاب تیم های قدرتمند توانسته به این عنوان برسد البته در سال ۹٠ این تیم قهرمان لیگ شد اما بدلیل تبانی و خدشه دار کردن فوتسال پاک و وارد کردن لکه ننگی در این رشته توسط کمیته انضباطی نقره داغ شد و قهرمانی از آنها پس گرفته شد.

نماینده اصفهان در فصل جاری با جذب وحید شمسایی اسطوره فوتسال و ستاره های متعدد در حالی به دنبال طلسم شکنی برآمده است که کارشان برای قهرمانی به اگر و اما رسیده و در هفته پایانی مقابل تیم مقاومت البرز محکوم به برتری است و از طرفی باید امیدوار باشد مس سونگون نتواند از سد کراپ عبور کند تا به آرزوی چندساله خود برسد.

به هر صورت این حجم از سرمایه‌گذاری و در پی آن عدم موفقیت قطعاً نیاز به بررسی و واکاوی دارد که مالک شرکت گیتی پسند باید در این خصوص چاره ای بیندیشد.

با وجود صرف هزینه های زیاد و جذب بهترین و بی نظیرترین های فوتسال ایران در لیگ برتر، برای قهرمانی امیدوار به ساق بازیکنان کراپ الوند هستند و از طرفی با ناکامی در تمامی رده های سنی کشور آنهم با حضور بازیکنان ملی پوش و کوتاه ماندن دست آنها از جام های قهرمانی ضعف بزرگی در این مجموعه خوب به چشم می خورد که علیرضا جنتی مالک گروه کارخانجات گیتی پسند هر چه سریعتر باید آن را برطرف شود.

حال باید دید در صورت عدم قهرمانی، سرنوشت باشگاه متمول اصفهانی چه خواهد شد آیا برای رسیدن به کسب موفقیت در آینده دست به تغییرات مثبت مدیریتی خواهند زد!مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400-00:16

همه ناکامی ها زیر سر عراقیزادست پاسخ