سرپرست سازمان لیگ فوتسال گفت که گزارش دیدار تیم‌های بازارهای کوثر و اهورا بهبهان به‌زودی به کمیته انضباطی ارسال خواهد شد.
جابری: گزارش ناظر بازی کوثر - اهورا را به کمیته انضباطی می‌فرستیم/ ۳ جام برای لیگ برتر فوتسال در نظر گرفتیم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، آرش جابری درباره درگیری بازیکنان بازارهای روز کوثر اصفهان با داوران و مأموران نیروی انتظامی در پایان دیدار با اهورا بهبهان اظهار داشت: نماینده ما در سالن حضور داشت و منتظر گزارش او هستیم تا آن را به کمیته انضباطی ارائه کنیم. این اتفاقات زیبنده فوتسال ما نیست و باید بدانیم تشخیص نهایی بازی با داور است که کمیته داوران عملکرد آنها را بررسی می‌کند. فیلم این اتفاقات را در رسانه‌ها دیدم. قاضیان کمیته انضباطی مطابق قانون، دفاعیات تیم بازارهای کوثر را هم می‌شنوند و سپس رأی را صادر خواهند کرد.

وی در مورد توقف کوتاه دیدار مس سونگون و مقاومت البرز به دلیل توقف بازی سن‌ایچ و گیتی‌پسند تصریح کرد: ما نیمه‌های اول و دوم بازی‌ها در سه هفته پایانی لیگ را همزمان آغاز کردیم و دیدار سن‌ایچ - گیتی‌پسند همزمان با بازی مقاومت - مس سونگون شروع شد. با این حال طول یک مسابقه فوتسال با دیدار دیگر متفاوت است.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال با بیان اینکه برق سالن فجر در ثانیه 34 نیمه دوم دیدار سن‌ایچ و گیتی‌پسند قطع شد، گفت: ما از سالن بیرون آمدیم که متوجه شدیم به‌جز بیمارستان شهرستان ساوه، برق کل شهر قطع شده است. با فرماندار ساوه و مسئول برق منطقه هم صحبت کردیم و برق پس از نیم‌ساعت وصل شد، اما نمی‌توانستیم بازی دیگر را هم نیم‌ساعت نگه داریم.

جابری در مورد برنامه سازمان لیگ فوتسال برای روز پنجشنبه که هفته پایانی لیگ برتر خواهد بود، خاطرنشان کرد: لیگ واقعاً سختی بود، اما همه باشگاه‌ها در برگزاری بازی‌ها با ما همکاری کردند. سه جام به همراه مدال به تبریز، اصفهان و مشهد ارسال خواهیم کرد و نیمه‌های اول و دوم دیدارها به‌صورت همزمان آغاز خواهد شد. بازی‌ها توسط کمیته انضباطی و حراست فدراسیون فوتبال رصد می‌شود و تلاش می‌کنیم ناظران سازمان لیگ هم نظارت ویژه‌ای روی هفته پایانی داشته باشند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0