• گروه مطلب:| خبر| باشگاهی|
  • کد مطلب:15975
  • زمان انتشار:جمعه 17 ارديبهشت 1400-03:13
  • کاربر:.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند گفت: سه تیم بالای جدول رقابت های فصل جاری لیگ برتر رقابت سنگینی برای قهرمانی دارند و همین مساله سبب شده تا این رقابت ها به ماراتنی زیبا تبدیل شود.
وحید شمسایی: لیگ برتر فوتسال به ماراتنی زیبا تبدیل شده است

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، «وحید شمسایی» در پایان مصاف تیم‌های سن ایچ و گیتی پسند اصفهان که از ساعت ۲۲ پنجشنبه شب در سالن فجر ساوه برگزار شد، افزود: بازی سنگینی را شاهد بودیم و با توجه به اینکه در چند مدت اخیر تیم سن اینچ صدرنشین جدول بود اما شرایط امتیازات تیم ها به گونه ای است که با هر نتیجه ای جایگاه آنها تغییر می کند.

وی ادامه داد: تیم گیتی پسند از کمبود بازیکن زجر می‌کشد و در این دیدار یکی از بازیکنان از دست دادیم و ۲ بازیکن دیگر تیم ما هم شرایط جسمی خوبی نداشتند؛ با این حال توانستیم سه امتیاز حساس مسابقه را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان عنوان کرد: در دیدار با سن ایچ موقعیت‌های گل پرشماری داشتیم که با کم دقتی بازیکنان از دست رفت و امیدواریم در دیدار بعدی از این شانس های مسلم گلزنی به سادگی نگذرند.

شمسایی در خصوص داوری این دیدار نیز، گفت: ضمن احترام به جایگاه داوران، باید گفت که در بازی‌های لیگ امسال بیش از هفت امتیاز را با سوت های اشتباه از دست دادیم که نمونه آن به مسابقه قبلی ما باز می گردد جایی که داوران سه پنالتی مسلم برای تیم ما را نگرفتند.

وی گفت: لیگ برتر فوتسال امسال در نوع خود یک ماراتن نفسگیر شده است و تمام تیم‌ها شایستگی قهرمانی دارند اما آخرین هفته این رقابت ها نیز بسیار تعیین کننده و پرتلاطم خواهد بود.

شمسایی در خصوص بازگشت به ساوه پس از سالها، گفت: این شهرستان با تیم‌های شن‌سا و شهرداری یادآور خاطراتی زیبا برای من است و در سالن زیبا و پرهیجان فجر عنوان آقای گلی رقابت ها را کسب کردم و امیدواریم فوتسال ساوه بار دیگر موفقیت های گذشته خود را تکرار کند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0