سرمربی نماسازان آبادان:

سرمربی باشگاه نماسازان آبادان می گوید با ارائه بازی های با کیفیت به دنبال کسب بهترین نتایج هستیم تا بتوانیم جایگاه مناسبی در انتهای فصل کسب کنیم.
یازع : تمام اعضای تیم برای صعود هم قسم شدند

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، حسین یازع سرمربی باشگاه نماسازان آبادان در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با شرایط تیمش اظهار داشت : فصل گذشته باشگاه نماسازان در اولین تجربه خود سهمیه لیگ یکی آبادان را حفظ کرد و با یک برنامه ریزی بسیار مناسب وارد فصل جدید شدیم.

وی افزود : در یازده هفته گذشته با برنامه ریزی مناسب مدیریت باشگاه، تلاش کادر فنی و بازیکنان صدرنشین گروه خود بودیم و هم اکنون نیز از شانس زیادی برای صعود برخورداریم.

یازع تصریح کرد : در دور رفت رقابت های لیگ دسته اول نتایج خوبی کسب کردیم اما در دور برگشت عملکرد قابل قبولی نداشتیم، در طول هفته با پشت‌سر گذاشتن تمرینات مناسب آماده بازی امشب شدیم.

سرمربی نماسازان آبادان با بیان این‌که صعود در دست خودمان است، گفت : تمام اعضای تیم هم قسم شده اند تا در بازی‌های آینده با کسب حداکثر امتیازات به دور بعد صعود کنیم.

یازع درخصوص بازی برابر فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد : بازی های باقی مانده برای ما حکم فینال را دارد و بازی برابر تیم جنگنده و با کیفیت فولاد هرمزگان دشوار خواهد بود اما با تمام توان به مصاف این تیم خواهیم رفت تا یک گام دیگر به صعود نزدیک شویم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0