• گروه مطلب:| خبر| باشگاهی|
  • کد مطلب:15967
  • زمان انتشار:پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400-07:01
  • کاربر:

سرمربی تیم مقاومت البرز گفت:با تمام توان در دیدارهای باقیمانده به میدان خواهیم رفت تا در نهایت حق به حقدار برسد.
کشاورز : به دنبال ارائه فوتسال با کیفیت و پاک هستیم / بازی دشواری در پیش داریم

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، فرهاد کشاورز سرمربی تیم مقاومت البرز در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با دیدار تیمش مقابل مس سونگون ورزقان در چارچوب هفته نهم مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور اظهار داشت:در یکی از مهم ترین بازی های فصل باید به مصاف مس سونگون که سابقه قهرمانی در سه دوره لیگ برتر را دارد برویم، مجموعه شرکت مس ایران با پشتوانه مالی بسیار قدرتمند عملکرد خوبی در تمامی رشته های ورزشی دارد.

وی افزود:باشگاه مس سونگون با هدایت علی افضل و احمد باغبانباشی که جزو اساتید و بزرگان فوتسال محسوب می‌شوند از لحاظ فنی شرایط خوبی دارد و همچنین از بازیکنان با کیفیتی نیز بهره می‌برد.

کشاورز در ادامه بیان کرد:این دیدار از لحاظ فنی برای تیم جوان ما سخت و دشوار خواهد بود اما تا به حال بر روی اصول و مبانی فنی خود کار کردیم و توانسته ایم عملکرد خوب و قابل قبولی داشته باشیم، در این دیدار نیز با تمام توان برای ارائه یک بازی با کیفیت تلاش خواهیم کرد.

سرمربی مقاومت البرز تصریح کرد:تا به حال به اهداف فنی خود دست یافته ایم و نتایج کسب شده توسط تیم مقاومت بیانگر این موضوع است، همچنین توانستیم چهارده بازیکن جوان و با استعداد را به فوتسال کشور معرفی کنیم که می‌توانند در آینده فوتسال ایران تاثیر گذار باشند.

کشاورز در ادامه گفت:در این دیدار به دلیل فشردگی مسابقات چند بازیکن مصدوم داریم اما مجموعه مقاومت پیش از کسب عنوان قهرمانی به دنبال اخلاق، شخصیت مداری و منش پهلوانی است که تمامی اعضای این باشگاه به دنبال ارائه یک ورزش و فوتسال پاک هستند، این دیدار در روند قهرمانی سرنوشت‌ساز است اما ما باید به دنبال انجام رسالت خود یعنی حفاظت از فوتسال پاک باشیم تا در پایان فصل حق به حقدار برسد.

سرمربی مقاومت البرز با بیان این‌که مقاومت فصل آینده نتایج بسیار خوبی کسب خواهد کرد، گفت:فضای خوبی در مجموعه مقاومت ایجاد شده که این موضوع حاصل تلاش بازیکنان، اعضای هیئت مدیره و مدیریت باشگاه است، جا دارد از مسئولین سپاه استان، ستاد کل نیروهای مسلح، تربیت بدنی، هیات فوتبال استان و مجموعه انقلاب تشکر کنم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0