فرماندار شهرستان رودان انتقادات مدیر تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال رودان را غیرمنصفانه دانست و عنوان کرد: آنچه در این گفت و گو ورای اظهارات خلاف واقع مدیر این تیم، آزاد دهنده است، استناد به روایات و آیات قرآن کریم در مذمت و نکوهش افرادی است که خلف وعده می کنند، گویا اینکه وی از چندین فقره کمک مالی به این باشگاه بی اطلاع است.
انتقادات بانوان فوتسالیست رودانی غیرمنصفانه است

به گزارش پایگاه خبری ۲٠۲٠، مصطفی غلامپور در خصوص صحبت های مدیر تیم هیات فوتسال رودان اظهار داشت: به منظور کمک به تیم های ورزشی استان، با پیگیری استاندار هرمزگان مبلغ ۲۰میلیارد تومان در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان قرار گرفته است که این اعتبار بر اساس اختیارات مشخص شده و قانونی به تیم های ورزشی که به مراحل بالاتر صعود می کنند پرداخت شود و کار ثبت این شرکت در دست انجام است.

وی ادامه کرد: تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال رودان که در ابتدا با نام علم وادب رودان به عنوان یک تیم خصوصی فعالیت می کرد، پس از راهیابی به لیگ برتر، با توجه به اینکه مدیریت وقت امکان تأمین هزینه های این باشگاه را نداشته است، با موافقت کامل مدیریت این تیم، در قالب هیئت فوتبال رودان در مسابقات لیگ برتر حاضر شده است.

غلامپور اضافه کرد: اگرچه ذکر این نکته ضروری است که تیمداری و تحت پوشش قرار دادن تیم های ورزشی، اقدامی کاملا غیر قانونی و برخلاف اساسنامه هیأت های شهرستانی و استانی فدراسیون فوتبال است اما با دستور ویژه استاندار هرمزگان و در راستای حمایت از ظرفیت های ورزشی شهرستان ها، این تیم مورد حمایت قرار گرفته است.

وی بیان کرد: مدیر تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال رودان با لحنی غیرمنصفانه مسئولان رده بالای استانی و شهرستانی را به خلف وعده متهم کرده است؛ آنچه در این گفت و گو ورای اظهارات خلاف واقع مدیر این تیم، آزاد دهنده است، استناد به روایات و آیات قرآن کریم در مذمت و نکوهش افرادی است که خلف وعده می کنند، گویا اینکه وی از چندین فقره کمک مالی به این باشگاه بی اطلاع است.

فرماندار شهرستان رودان تصریح کرد: طی سفر استاندار هرمزگان به شهرستان رودان، مدیران، مربیان و بازیکنان تیم فوتسال بانوان رودان با وی دیدار کردند و با دستور شخص استاندار مقرر شد مبلغی مشخص به عنوان پاداش، پس از هر برد به هر یک از بازیکنان اهدا شود و شهرداری رودان نیز موظف شد کمک هایی را به این تیم اختصاص دهد که بر اساس مستندات موجود، نه تنها کل این پاداش واریز شده است، بلکه این مبلغ حداقل دو یا سه برابر پاداش در نظر گرفته بوده است.

وی عنوان کرد: طبق بررسی اسناد واریزی، مبلغ ۵۰میلیون تومان به عنوان پاداش از سوی استاندار هرمزگان، ۴۸میلیون تومان از سوی اداره کل ورزش و جوانان، ۹۵میلیون تومان از سوی شهرداری رودان و ۳۵میلیون تومان از طریق جمع آوری کمک های مردمی (خیران) توسط فرماندار رودان برای کمک به این تیم به هیئت فوتبال رودان واریز شده است.

هیات فوتبال رودان تا پایان مرحله گروهی با کسب ۱۴ امتیاز و حضور در رده پنجم گروه الف در لیگ برتر فوتسال ماندنی شد.منبع: ایسنا

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0