تیم ملی فوتسال کشورمان برای آمادگی هر چه بیشتر در مسابقات جام جهانی، در دو تورنمنت تایلند شرکت خواهد کرد.
پرهیزکار: یک هفته قبل از جام جهانی تیم ملی فوتسال به بلاروس می‌رود/ درباره واکسن فدراسیون فوتبال تصمیم می‌گیرد

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، داوود پرهیزکار رییس سابق کمیته فوتسال بعد از برگزاری نشست هیئت رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در حوزه فوتسال با توجه به شرایط سختی که در دو سال اخیر با توجه به مشکل بیماری کرونا مشکلات زیای داشتیم؛ اما شکر خدا با توجه به شرایط میزبانی که لیتوانی برای رقابت‌های جام جهانی فوتسال دارد توانستیم چندین تورنمنت برای تیم ملی فوتسال هماهنگ کنیم. برای تیم ملی دو تورنمنت تدارکاتی در تایلند در نظر گرفتیم. مسابقه اول اواخر خرداد و دومی اواخر تیر ماه برگزار می‌شود.

وی درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط تیم ملی فوتسال گفت: یکسری پروتکل‌ها هست که هم خود‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا در دستور کار قرار داده‌اند؛ اما مسئله واکسن در حیطه اختیارات بنده نیست. فدراسیون فوتبال خودش باید با مقامات مسئول هماهنگ کند اگر شرایط مهیا باشد واکسن به ملی پوشان فوتسال تزریق شود. برای تیم ملی که چند تورنمنت داخل و خارج کشور باید برگزار کند بهتر است این قضیه انجام شود.

رییس سابق کمیته فوتسال عنوان کرد: دو مسابقه دوستانه با ژاپن را در خرداد ماده در برنامه داریم و خبر داغ هم بخواهم بگویم با کشور ونزوئلا هماهنگی شده است تا اواسط تیرماه دو بازی دوستانه در شیراز برگزار شود. یک هفته قبل از جام جهانی تیم ملی به بلاس می‌رود و دو بازی با این تیم انجام می‌دهد. بعد از این دو بازی تیم ملی به لیتوانی جهت مسابقات جام جهانی اعزام می‌شود. مجموعا ۱۵ یا ۱۶ بازی دوستانه به همراه اردو‌های داخلی برای تیم ملی قبل از جام جهانی تدارک دیده شده است تا با آمادگی کامل راهی جام جهانی فوتسال شود.

پرهیزکار درباره سرنوشت بازی دوستانه با برزیل، گفت: بازی دوستانه با برزیل یک پیشنهاد است. هنوز قرعه‌ها مشخص نشده باید صبر کنیم بعد از برگزاری قرعه‌کشی و هم گروه نشدن در این مورد تصمیم بگیریم. ضمن اینکه قرار بود بازی در لیتوانی برگزار شود با توجه به قرنطینه تیم‌ها قبل جام جهانی و تست کرونا بعید است این بازی برگزار شود.

وی پیرامون هزینه تیم ملی ونزوئلا تصریح کرد: تیم‌هایی که به هر کشوری می‌روند طبق قانون خودشان هزینه را پرداخت می‌کنند. هزینه‌های داخلی مانند هتل، ترانسفر و … به عهده میزبان است.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0