سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ساحلی نسبت به برخی اتفاقات رخ داده در این رشته خصوصا حذف از مسابقات جام جهانى واکنش تندی نشان داد.
داداش زاده:شهریارى یکى از مقصران اصلى عدم صعود فوتبال ساحلى است/سه چهار سال عقب افتادیم اما اجازه نمى دهند کسى صحبت کند

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، بهزاد داداش زاده درباره عدم حضور تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات جام جهانی پیش رو که به خاطر عدم حضور تیم ملی در بین سه تیم اول آخرین مسابقات آسیایی اتفاق افتاده گفت:ما همیشه جزو سه تیم برتر آسیا بودیم و همیشه سهمیه جام جهانی داشتیم اما الان این اتفاق برای ما رخ داده و جام جهانی را از دست دادیم.

‎وی ادامه داد: از زمانی که خانم شهریاری به فوتبال ساحلی آمد از لحاظ رسانه‌ای خیلی به توجه شد اما از لحاظ زیرساختی فوتبال ساحلى شرایط خوبى نداشته است. به نظر من خانم شهریاری یکی از مقصران اصلى در نرفتن تیم ملی به جام جهانی است.ایشان چند اشتباه بزرگ انجام دادند، اول اینکه از وجود پیشکسوتان و حتی کمیته فنی در فوتبال ساحلی استفاده نکردند و به قول معروف فوتبال ساحلی را دست متخصصانش نسپردند.

‎سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان افزود: اشتباه دوم انتخاب سرمربی و بازیکن بود. متاسفانه خیلی از بازیکنانی که برای مسابقات قبلی قهرمانی آسیا انتخاب شدند از طرف چند بازیکن معرفى شدند و به قول معروف در تیم بازیکن سالاری وجود داشت که همین امر باعث شد در تایلند بین سه تیم نهایی قرار نگیریم. متاسفانه در نهایت به خاطر کرونا مسابقات بعدی قهرمانی آسیا هم برگزار نشد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا سه تیم برتر مسابقات تایلند را به جام جهانی بفرستد.

داداش زاده خاطرنشان کرد:الان هم کسی پاسخگو نیست. خود خانم شهریاری صحبتی نمی‌کند و به بازیکنان و مربیان هم گفتند که حرفی نزنند، به خاطر همین همه سکوت کردند، اما این سکوت کردن به چه قیمتی؟ چرا بازیکنان و مربیان صحبت نمی کنند؟ آن هم در مورد تیمی که مشکلات زیادى دارد.

‎مگر همین الان تیم ساحلی برای موفقیت های گذشته پاداش گرفته که بازیکنان و مربیان حرفی نمیزنند؟

‎وی تاکید کرد: با نرفتن به جام جهانى سه چهار سال عقب افتادیم. برخی بازیکنان پا به سن گذاشتند و دیگر نمی توانیم از آنها استفاده کنیم. متاسفانه خانم شهریاری فوتبال ساحلی را شخصی و خانوادگی کرده و پول های زیادی هم در این رشته گم شد که کسی پاسخگوی آن نیست. می دانم که این صحبت هایم شاید باعث شود مورد غضب مسئولان قبلی فدراسیون هم قرار بگیرم اما باید این موضاعات را مى گفتم چون دلم برای فوتبال ساحلی می سوزد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0