• گروه مطلب:| خبر| باشگاهی|
  • کد مطلب:14748
  • زمان انتشار:چهارشنبه 18 فروردين 1400-23:58
  • کاربر:.

هفته چهارم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور ساعاتی پیش به پایان رسید.
بازهم حاشیه سازی در اصفهان /  سکوت کمیته انضباطی و اخلاق لیگ را به جنجال خواهد کشید!

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، رشته پر هیجان فوتسال به دلیل پر برخورد بودن تنش های زیادی نیز دارد به همین دلیل طی سال های گذشته همواره لیگ برتر با حواشی فراوانی همراه بود.

اگر به اتفاقات سال‌های گذشته نگاهی بیاندازیم متوجه نقش پررنگ کادر فنی تیم ها در ایجاد حواشی و درگیری ها خواهیم شد.

جامعه فوتسال امیدوارند تا برخورد های انضباطی با هر گونه حاشیه سازی بسیار سختگیرانه باشد تا شاهد رفتارهای زشت و زننده در فوتسال کشور نباشیم.

قطار لیگ برتر فوتسال این روزها به ایستگاه‌ پایانی خود نزدیک می شود و بازی ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل انتظار می رود کمیته انضباطی و کمیته اخلاق نگاه ویژه‌ای به لیگ برتر داشته باشند.

این روزها اکثر مربیان لیگ برتری در مصاحبه‌های خود از رفتار زشت و زننده یکی از اعضای کادر فنی باشگاه گیتی‌پسند صحبت می‌کنند و به نظر می رسد این حجم از اعتراضات بی دلیل نباشد.

این عضو کادر فنی نماینده اصفهان تا به حال کارت‌های قرمز فراوانی از داوران دریافت کرده اما حاشیه سازی های او پایانی ندارد، حتی پس از اتمام بازی امروز گیتی پسند و سن ایچ، مربیان نماینده ساوه به رفتار این فرد بسیار معترض بودند.

نکته قابل تامل این است که در دیدارهای قبلی گیتی‌پسند نیز این اتفاق تکرار شده و مربیان لیگ برتری از حاشیه سازی های این فرد گلایه های فراوانی دارند.

حال جامعه فوتسال انتظار دارند کمیته انضباطی و اخلاق هر چه سریعتر به این موضوع ورود پیدا کنند تا لیگ برتر وارد حواشی وحشتناک نشود و در روزهایی که فوتسال و فوتبال ایران تحت فشار زیادی از سوی خارج از کشور قرار دارد آبروی این رشته ورزشی حفظ شود.

باید ببینیم آیا مسئولین کمیته انضباطی و اخلاق این فرد را کنترل می کنند یا با سکوت خود موجب جنجال های مهار نشدنی در لیگ برتر خواهند شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0