دست درازی نفتی ها؛

هفته ششم رقابت لیگ دسته اول کشور برگزار شد
تجاوز به حریم رسالت خبری/اخلاق در تیم نفت امیدیه رنگ باخت!

به گزارش پایگاه خبری۲٠۲٠، هفته ششم رقابتهای لیگ دسته اول بزرگسالان کشور در حالی امروز در شهرهای مختلف برگزار شد که در یکی از دیدارهای جنجالی این هفته در مشهد تیم نفت امیدیه به هر شکل ممکن به سه امتیاز بازی با مقداد مشهد دست یافت.

در جریان دیدار امروز دو تیم مقداد مشهد و نفت امیدیه، پس از درگیری شدید کادرفنی تیم نفت امیدیه با داور مسابقه، مسعود قویدل خبرنگار ۲۰۲۰ درصدد پوشش تمامی وقایع و اتفاقات از صحنه های درگیری بود که با حمله ور شدن کادرفنی تیم نفت متاسفانه ادامه پوشش خبری با مشکل مواجه شد.

فارغ از نتیجه پایانی و اعتراضات عجیب نفتی ها به قضاوت داوران، حرکت ناشایست و زننده کادر تیم نفت امیدیه در برخورد با خبرنگار ۲۰۲۰ غیر قابل توجیه است.

از آنجا که قشر زحمتکش رسانه بدون هیچگونه چشمداشت و بار مالی در حال خدمت به جامعه فوتسال هستند و اتفاقات این رشته را از تمامی نقاط کشور در کسری از ثانیه در معرض دید علاقمندان و فوتسال دوستان و مسئولین قرار می دهند و با زیر ذره بین بردن عملکرد تمامی عوامل دخیل، قصدی بجز اعتلای فوتسال کشور ندارند در این بین دست درازی اعضای یک تیم به رسالت آنان چیزی جز دلسردی در پی نخواهد داشت.

بنظر می رسد تیم دولتی نفت امیدیه که خود بایستی الگویی برای اخلاق سایر تیم ها باشد با اینگونه اقدامات ناشایست و زننده آنهم با اصحاب رسانه قصدی بجز کتمان نمودن گناه و تنش های ایجاد شده توسط کادرفنی خود را نداشته است.

امیدواریم با پیگیری مسئولین ذی ربط و با تعیین ضوابط و مقررات، اجازه هتک حرمت به جایگاه خبرنگاران و اصحاب رسانه و حق تعرض و تجاوز به حریم این قشر مظلوم داده نشود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0