باشگاه گیتی‌پسند اصفهان در سال ۹۹ با صرف هزینه‌های سنگین هم نتوانست حداقل یک قهرمانی در لیگ های مختلف کشور را کسب کند.
ناکامی گیتی پسند در تمام رده های سنی لیگ فوتسال در سال ۹۹/صرف هزینه ی زیاد تضمینی برای قهرمانی نیست

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، مجموعه گیتی پسند اصفهان با صرف هزینه های سنگین در تمامی رده‌های سنی لیگ برتر حضوری فعال دارد.

اصفهانی ها در تیرماه سال ۹۹ برابر مس سونگون نتوانستند کاری از پیش ببرند و با شکست برابر این تیم نایب قهرمان لیگ برتر بزرگسالان کشور در فصل ۹۹_۹۸ شدند.

در ادامه در رده های سنی نوجوانان و جوانان نیز در راه قهرمانی ناکام بودند و تنها امیدواری آنان کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر امید بود که آن هم نشد و ساعاتی پیش عنوان نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر امید را کسب کردند.

 اصفهانی ها در این رده سنی از حضور چند بازیکن ملی‌پوش بهره می بردند و دومین گلزن لیگ برتر جوانان را هم جذب کردند تا طلسم ناکامی هایشان شکسته شود. اما در پایان، شهروند ساری قهرمان شد، مجموعه ای که در سال ۹۹ با مشکلات مالی بسیار زیادی دست و پنجه نرم کرد اما توانست با مدیریت صحیح عنوان قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد. قهرمانی شهروند نشان داد صرف هزینه های زیاد هم تضمینی برای قهرمانی نیست و مدیریت گیتی پسند باید نظارت‌ خود را بر روی باشگاه‌های فوتسال بیشتر کند.

گفتنی است در دو رده‌سنی نوجوانان و جوانان لیگ های برتر کشور در سال ۹۹، باشگاه فردوس قم که توانایی مالی چندانی ندارد قهرمان شد و با قهرمانی شهروند در لیگ امید، گیتی پسندها در تمام رده های سنی در کسب جام قهرمانی ناکام ماندند و باید منتطر ماند دید که آیا این تیم پرهزینه می تواند در اردیبهشت ماه قهرمان لیگ برتر بزرگسالان شود یا خیر ؟



مطالب مرتبط



نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:1