طوفان در کهکشان قرمز؛

باشگاه گیتی پسند اصفهان در اولین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر با نتیجه سه بر دو برابر مس سونگون ورزقان تن به شکست داد و در دیدار دوم باید به مصاف کراپ الوند برود.
از خریدهای نجومی تا معاوضه سپهر پنجه طلا، اخراج ستاره ملی پوش و درگیری در رختکن

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، مدیران باشگاه گیتی‌پسند با صرف هزینه های فراوانی که طی سال های گذشته انجام دادند همیشه بعنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی از آنها یاد می شود.

اصفهانی ها طی سال های گذشته توانستند دو بار مقام قهرمانی لیگ برتر ایران را کسب کنند و در سال نود نیز بدلیل تبانی دست شان از جام کوتاه ماند و توسط کمیته انضباطی بشدت نقره داغ شدند گیتی پسندی ها در این سالها یکبار هم قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شدند .

مدیران این تیم متمول اصفهانی در سه سال گذشته نتوانستند به قهرمانی دست یابند و امسال با صرف هزینه‌های بسیار زیاد و جذب ستاره های ملی پوش و مربیان مشهور، گران ترین تیم تاریخ فوتسال ایران را راهی لیگ کردند تا بتوانند کاپ قهرمانی را به شهر گنبدهای فیروزه ای ببرند.

آنها در نقل و انتقالات نیم فصل هم دست از خرید برنداشتند و سروش احمدنیا بازیکن تیم شهید منصوری قرچک جزو صیدهای نیم فصل این تیم بود تا خط حمله خود را تقویت کنند و حتی شنیده شده در اقدامی عجیب در تلاش بودند سپهر محمدی سنگربان ملی‌پوش و تنها بازیکن اصفهانی حاضر در این تیم را با مسعود محمدی دروازه‌بان فرش‌آرا معاوضه کنند و اما در نهایت مسعود محمدی به باشگاه کراپ الوند پیوست، گفتنی است سپهر محمدی یکی از بازیکنان بزرگ و ارکان اصلی تیم گیتی پسند است .

نماینده اصفهان که در مرحله اول بعنوان صدرنشین راهی دور بعد شد در اولین مسابقه مرحله دوم لیگ برتر متحمل شکست در برابر حریف اصلی و سنتی خود یعنی مس سونگون شدند .

شنیده می شود پس از این دیدار دو بازیکن گیتی پسند در رختکن با یکدیگر درگیر شدند که در اینمورد باشگاه هنوز واکنشی انجام نداده و از این موضوع براحتی گذشت کرده و حتی در آخرین حواشی پیش از شروع هفته دوم مرحله نهایی لیگ برتر، در اقدامی عجیب که هنوز دلیلش اعلام نشده، حمید احمدی ستاره ملی پوش و یکی از ارکان اصلی این تیم توسط وحید شمسایی سرمربی این تیم کنار گذاشته شد، احمدی نیز در مصاحبه‌ای بیان کرده به زودی حرف‌های زیادی در خصوص اتفاقات حاشیه‌ای گیتی‌پسند خواهد زد باید منتظر ماند و دید احمدی چه حرفها و ناگفته های از این باشگاه پر هوادار اصفهانی دارد.

در دنیای ورزش حرفه ای ستاره نماد و ویترین باشگاه ها می باشند در لیگ برتر فوتسال ایران جذب ستاره ها بدلیل محدویت تیمهای متمول  بسیار ساده است از اینرو تیمهایی چون گیتی پسند در هر زمان و شرایط براحتی بازیکنان ستاره دیگر تیمها را با پیشنهادات مالی خوب به خدمت در میآورند اما باید پذیرفت علم مدیریت و کنترل ستاره ها و بازیکنان از نکات مهم و حیاتی باشگاه داری است.

 مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:3