• گروه مطلب:| خبر| باشگاهی|
  • کد مطلب:12780
  • زمان انتشار:جمعه 15 اسفند 1399-20:47
  • کاربر:.
حاشیه نگاری دیدار منصوری و کراپ؛

دو تیم شهید منصوری قرچک و کراپ الوند ایرانیان ساعاتی پیش به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری نماینده قرچک همراه شد.
کراپی ها برای پاکی فوتسال جنگیدند/دیدار منصوری و کراپ زیر نظر نمایندگان ویژه / شیطنت خبرنگاران قرچکی در اعلام نتیجه

به گزارش پایگاه خبری ۲۰۲۰، دیدار تیم‌های شهید منصوری قرچک و کراپ الوند ایرانیان در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم و پایانی لیگ برتر فوتسال در حالی به میزبانی سالن هفتم تیر قرچک برگزار شد که تیم منصوری در صورت پیروزی مقابل کراپ و با توجه به پیروزی یا تساوی شهروند در دیدار همزمان مقابل اهورا در لیگ برتر ماندنی شد.

در این دیدار حساس قرچکی ها از ابتدا سرشار از انگیزه در بازی مرگ و زندگی ظاهر شدند و در یک بازی شجاعانه تا دقیقه ۳۳ با نتیجه چهار بر صفر از حریف الوندی پیش افتاده بودند.

کراپی ها علیرغم فشار بیش از حدی که روی دروازه منصوری ایجاد کردند از رسیدن به گل ناکام بودند. در این دیدار حساس علیرضا حمدالهی دروازه‌بان شهید منصوری با گرفتن موقعیت های صددرصدی از حریف یکی از بهترین بازی های دوران عمر خود را انجام داد.

در فاصله ۸:۴٠ دقیقه مانده به پایان بازی، رضا لک سرمربی کراپ به پاورپلی روی آورد تا فاصله گل‌ها را به حداقل برساند و پس از زدن چندین ضربه به تیرک دروازه حریف، کراپی‌ها سه گل از چهار گل خورده خود را در پاورپلی جبران کردند و این در حالی بود که در فاصله ۱۴ ثانیه مانده به پایان نیز شوت شاگردان لک به تیرک دروازه منصوری برخورد کرد تا نفس‌ها در سینه هواداران قرچک حبس شود. در این بازی بایستی به دفاع بی نقص بازیکنان منصوری که سه توپ را از روی خط دروازه برگرداندند و مانع از گلزنی کراپی ها شد نیز اشاره کرد.

 در پایان منصوری با نتیجه چهار بر سه در یک بازی جذاب پیروز شد و با توجه به پیروزی شهروند مقابل اهورا بهبهان، در لیگ برتر ماندنی شد.

آن‌چه در این بازی به چشم می خورد دفاع جانانه نماینده قرچک در مقابل فشار بی امان کراپی ها بود که در حضور دو نماینده فدراسیون، نماینده حراست و کمیته انضباطی و سایر عوامل برگزاری انجام شد.

یکی از کارشناسان فوتسال در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت، باید به مجموعه کراپ بابت این بازی زیبا تبریک عرض کنم و بسیار خرسندم که این مجموعه با تلاش خود فوتسال پاک را به نمایش گذاشت.

در این دیدار در حالی که کراپی ها با نتیجه چهار بر صفر از حریف عقب افتاده بودند خبرنگاران قرچکی حاضر در سالن نتیجه را سه بر دو به سود کراپ اعلام کردند تا با گمراه کردن بعضی از رسانه ها، خیال شهروندی ها را نیز برای صعود راحت کنند اما آنچه اتفاق افتاد برتری چهار بر صفر منصوری بود که در ادامه سه گل توسط کراپی ها بثمر رسیده بود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0